На виконання статей 26, 30, 78, 79 Закону України «Про освіту» від 5 вересня 2017 року № 2145-VIII , наказу Департаменту освіти і науки КОДА від 01.11.2017 № 339 «Про прозорість та інформаційну відкритість діяльності закладів освіти» та з метою забезпечення прозорості та інформаційної відкритості діяльності Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів на сайті висвітлено такі документи:

Статут Затверджено рішенням Студениківської сільської ради від 04.02. 2021 року № 205-VI-VIII       Перейти до статуту
Ліцензії  Документ 1  та Документ 2
Структура та органи управління     Переглянути
Освітня програма Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2020/2021 навчальний рік

Ознайомитися

Територія обслуговування, закріплена за закладом освіти, його засновником

Київська область,

Переяслав-Хмельницький район

с. Пристроми, хутір Заостровський

Кількість осіб, які навчаються у 2020/2021 навчальному році           144
Мова            Українська
Вакантні посади            Відсутні
Перелік додаткових освітніх та інших послуг, їх вартість, порядок надання та оплати           Платні послуги відсутні
Гуртожиток           Відсутній
Результати моніторингу якості освіти           Ознайомитися

Звіт директора школи за 2019/2020 навчальний рік

Ознайомитися

Правила прийому до закладу освіти

Правила приймання дітей до 1 класу (МОН України)

Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу (Лист МОН № 1/9-71 від 14.02.15 року)

Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами         Ознайомитися
Розмір плати за навчання, підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації здобувачів освіти            Безкоштовно
Кошторис і фінансовий звіт           Переглянути
Благодійність           Переглянути