спільного засідання педагогічного колективу, батьківського колективу,

ради, піклувальної ради та громадськості Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів

від 21.06. 2019 року

Присутні: педагогічний колектив, батьківський комітет, рада, піклувальна

рада, громадськість

Повістка дня:

1. Звіт директора школи С.Г. Кириченка про свою діяльність за 2018/2019 навчальний рік.

СЛУХАЛИ:

Звіт директора школи Кириченка С.Г. про свою діяльність за 2018/2019 н.р., де він висвітлив роботу по обліку учнів, охоплення їх навчанням, працевлаштуванням випускників 11 та 9 класів, навчально-виховну роботу закладу, методичну, забезпечення школи кваліфікованими кадрами. (Звіт додається).

ВИСТУПИЛИ:

1. Лопух Т.Ф., (вчитель німецької мови Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вища категорія, «Старший учитель»), яка повідомила про здачу ДПА учнями 9 класу. Роботу директора школи запропонувала оцінити на «задовільно».

2. Пучкова В.В., (вчитель фізики та математики Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів, вища категорія, «Учитель-методист»), яка зазначила, що кабінет фізики готовий до нового навчального року. Роботу директора школи оцінила на «задовільно».

3. Самійленко Н.А. (вчитель 1-го класу у 2019/2020 н.р., перша категорія), яка доповіла, що підготувала кабінет до нового навчального року. Оцінила роботу директора школи на «задовільно».

ВИРІШИЛИ:

Проголосували:

• - 26 (двадцять шість) «незадовільно» - 0 (нуль)

За результатами відкритого голосування роботу директора школи Кириченка С.Г. визнати «задовільною».

Голова С.І. Дзецко

Секретар Г.С. Сміла

Щоб скачати звіт диретора школи натисніть на посилання "ЗВІТ"

ЗВІТ директора Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів за 2018-2019 навчальний рік.