Сміла Ганна Сергіївна

ВЧИТЕЛЬ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Вчитель вищої категорії, старший вчитель, педагогічний стаж - 45 років.

>Персональний сайт<

Щоб бути  хорошим учителем, треба любити те,

чого навчаєш, і любити тих, кого навчаєш.

Моє кредо:

Свої  знання посій у дітях,

Щоб проросли вони кругом:

І в полі виросли, як сонях,

І в небі мчались літаком…

Проблема, над якою працюю: "РОЗВИТОК КРИТИЧНОГО МИСЛЕННЯ УЧНІВ НА УРОКАХ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ""

Школа ХХІ століття - школа компетентної, відповідальної людини, а отже, переходу від знаннєвої до компетентнісної освіти. Зарубіжна латература - унікальний навчальний предмет, своєрідна візитна картка української школи, один із найцікавіших предметів гуманітарного циклу. На вчителя літератури суспільством покладена важлива місія: сформувати людину високої читацької і загальної культури, духовно багату, громадянськи активну ,наполегливу у поставленої мети. Головною метою своєї діяльності я вважаю всебічний розвиток людської особистості як рівновеликої цінності, фундаментальними надбаннями якої є духовність. Це дуже важливо. А тому я вважаю,що звязок творів світової літератури необхідний із життям дитини, людини, народу, країни.

30 ЛИСТОПАДА 2017року УЧНІ НАШОЇ ШКОЛИ ВПЕРШЕ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У

ІІ  МІЖНАРОДНІЙ ГРІ ЗІ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ