Головна » 2019 » Лютий » 5 » День безпечного інтернету
День безпечного інтернету

5 лютого 2019 року  учні Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у Всеукраїнській акції # STOP_SEXтинг.

З метою захисту дітей від насильства в інтернеті було проведено виховні заходи на тему "Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик ?" серед учнів 7- 11 класів, головною темою яких було донести до дітей значення слів "SEXтинг" та "Грумінг".

Під час виховних заходів учні переглянули соціальний ролик на тему "Онлайн Грумінг", після перегляду якого виникло багато цікавих запитань, які розбирали в групах. Кожна дитина мала можливість висловити свою думку та розповісти як вона поводилась в подібних ситуаціях.  Учні засвоїли гарний урок про те, що не потрібно спілкуватись з незнайомими людьми та не передавати, чи де небуть зберігати, фото, які мають інтимний характер.

Переглядів: 429 | Додав: taniua23 | Рейтинг: 0.0/0