Головна » 2017 » Грудень » 6 » У жовтні учні Пристромської школи відвідали виставку хризантем на Співочому полі та побували на шоу "Дім таємничих пригод" у столиці

Учні нашої школи із задовленням відвідали виставку хризантем та мультижанрове шоу "Дім таємничих пригод". Поїздка була дуже цікавою і насиченою. Учні побачили різноманіні фігури з квітів на Співочому полі, а перегляд шоу у форматі 3D із неймовірними спецефектами, танцями та сучасними акробатичними номерами викликав неймовірне захоплення. Учні чекали саме цього шоу ще з минулого року, коли вони уперше побували на ВДНГ і побачили шоу "Вартові мрій". Організаторами подорожі виступили учні 8 класу.

Переглядів: 227 | Додав: tamaralopukh | Рейтинг: 0.0/0