Головна » 2018 » Травень » 9 » VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"
VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

Участь учнів  Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів

у VIII Всеукраїнський конкурс з англійської мови "Гринвіч"

6 грудня у 2017-2018 навчальному руці учні школи брали участь у VIII Всеукраїнському конкурсі з англійської мови "Гринвіч" під керівнгицтвом вчителя англійської мови Смілої Зої Григорівни і  зайняли більше призових місць, ніж того року.

Участь приймало 15 учнів з 2-8 класів, з яких переможцями стали 7 учасників. Вони отримали, крім сертифікатів, ще й цінні подарунки: сумки, олівці - веселка, наклейки та фігурні лінійки.

Золотий сертифікат отримали  учні 3 класу: Щава Світлана та  Смілий Богдан;

Срібний сертифікат - Іванішин Данило (2 клас);

Бронзовий сертифікат - Тищенко Каріна і Романенко Олександра (учні 2класу)  та учні 5 класу Кіндратенко Артур  і Бобровник Марія, а решта учнів отримали сертифікат учасника та наклейки.

Заступник директора з виховної роботи Сміла З.Г

Переглядів: 353 | Додав: Fairy | Рейтинг: 0.0/0