Головна » 2018 » Травень » 31 » Всеукраїнська конференція "Підготовка педагога крізь призму ідей Василя Сухомлинського

22 травня Сміла Зоя Григорівна, заступник директора з виховної роботи Пристромської школи, відвідала науково-практичну конференцію, присвячену актуальним питанням сучасної освіти і включену до програми заходів Національної комісії України у справах ЮНЕСКО щодо відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського.

Конференція відбулася у Державному вищому навчальному закладі "Переяслав - Хмельницькому державному педагогічному університеті імені Григорія Сковороди", де виступили:

Коцур Віктор Петрович - ректор ДВНЗ "Переяслав - Хмельницького державного педагогічного  університету іменя Григорія Сковороди";

Савченко Олександра Яківна - Голова Всеукраїнської асоціації Василя Сухомлинського;

Сухомлинська Ольга Василівна - дійсний член Національної академії педагогічних наук України, головний науковий співробітник Державної науково - педагогічної бібліотеки України імені  В.О.Сухомлинського;

Рогова Віра Борисівна -  директор Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації;

Члени організаційного комітету:

Програма конференції була цікава і повчальна. Була організована робота в секціях на теми: "Педагогічні ідеї  Василя Сухомлинського в Новій українській школі", "Підготовка майбутнього вчителя  до роботи в умовах впровадження інклюзивного навчання" та проведений тренінг "Використання арт-терапевтичних технологій у психологічному супроводі сучасного школяра крізь призму ідей Василя Сухомлинського".

Переглядів: 323 | Додав: Fairy | Рейтинг: 0.0/0