Головна » 2018 » Грудень » 17

Всеукраїнський конкурс з англійської мови «Гринвіч - 2018»

12 грудня учні нашої школи  втретє приймали участь у Всеукраїнському конкурсі знавців англійської мови «Гринвіч - 2018». Учасниками були 19 учнів з 2 по 7 клас. Виконуючи завдання, вони мали змогу перевірити свої знання з лексики, граматики та продемонструвати загальні знання про країну, мову якої вивчають. Сподіваємось, що  результати будуть  приємним сюрпризом для учнів наприкінці навчального року. Координатором конкурсу була вчитель англійської мови  Сміла З.Г.

... Читати далі »

Переглядів: 506 | Додав: Fairy | Дата: 2018-12-17 | Коментарі (0)

III Міжнародна гра зі світової літератури «Sunflower - 2018»!

29 листопада учні Пристромської ЗОШ І-ІІІ ступенів взяли участь у III Міжнародній грі зі світової літератури «Sunflower», де застосували набуті знання із зарубіжної літератури на практиці.  В конкурсі змагалися учні 5-6 класів. Координатором була  вчитель зарубіжної літератури Сміла Г.С.

Переглядів: 355 | Додав: Fairy | Дата: 2018-12-17 | Коментарі (0)