Головна » 2018 » Грудень » 29 » МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ МОВНО-ІСТОРИЧНОГО ЦИКЛУ
МЕТОДОБ'ЄДНАННЯ МОВНО-ІСТОРИЧНОГО ЦИКЛУ

Методоб'єднання вчителів мовно-історичного циклу

27 грудня в Пристромській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося методоб'єднання вчителів мовно-історичного циклу. Учителі мали можливість відвідати відкритий захід із англійської мови "Новорічна англійська мова" для унів 1-4 класів, який провела Сміла Зоя Григорівна.  Захід був присвячений повторенню, узагальненню та закріпленню вивченого матеріалу з англійської мови в початкових класах, метою якого було заохочення учнів до подальшого вивчення англійської мови. Під час святкування учні розповідали вірші, відгадували та складали слова англійською, грали в ігри, співали новорічні пісні англійською мовою та танцювали. Всі учні початкових класів активно приймали участь у всіх конкурсах, провели весело час,  повторили  та закріпили вивчений матеріал з англійської мови, отримали призи та бадьорий настрій.

Переглядів: 388 | Додав: Fairy | Рейтинг: 0.0/0