Головна » 2018 » Грудень » 27 » НОВОРІЧНА АНГЛІЙСЬКА МОВА
НОВОРІЧНА АНГЛІЙСЬКА МОВА

NEW YEAR ENGLISH

27 грудня в Пристромській школі відбувся захід "Новорічна англійська мова", присвячений повторенню, узагальненню та закріпленню вивченого матеріалу з англійської мови в початкових класах, метою  якого було заохочення учнів до подальшого вивчення англійської мови. Свято провела вчителька англійської мови Сміла Зоя Григорівна. Учасниками на святі були учні 1-4 класів. Під час святкування учні розповідали вірші, відгадували та складали слова англійською, грали в гру "Сrocodile", де мімікою та рухами учні 1-4 класів зображали тваринок, а інші відгадували, складали ребуси, малювали новорічні прикраси, ялинку, сніговика, співали новорічні пісні, танцювали. Помічниками на святі були "Феї " та "Ельфи" - учні з 9 та 7 класів. Учасники початкових  класів активно приймали участь у всіх конкурсах, змагалися в командах, за що "Ельф" дарував їм подаруночки "snowflakes". Свято вдалося на славу, учні 1,2,3 та 4 класів провели весело час, отримали призи та бадьорий настрій.  На це свято були запрошені  вчителі-мовники.

Переглядів: 363 | Додав: Fairy | Рейтинг: 0.0/0